امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۳۴

جزییات خبر

فرماندهان پایگاه‌های بسیج شهرستان ملایر در انبار نفت نوشیجان گردهم آمدند

(چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۱۹

هشتمین نشست فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان ملایر در انبار نفت نوشیجان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، این نشست با نام "کارگروه اندیشه‌ورز بسیج سپاه" و با حضور فرماندهان پایگاه های بسیج شهرستان ملایر برگزار شد.

در این نشست، جانشین فرمانده سپاه شهرستان ملایر ضمن برشمردن دستاوردهای مختلف علمی تکنولوژیک و نظامی جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته؛ ورود این نظام مقدس به پنجمین دهه از عمر پر برکت خود را مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های خادمان و سربازان گمنام آقا امام زمان ( عج ) دانست.

محمد رضا عالمی فرمانده بسیج پایگاه حضرت جوادالائمه (ع) منطقه‌ همدان نیز طی سخنانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت پاسداران رشید اسلام و حافظان جان بر کف امنیت کشور در زاهدان، اقدامات تروریستی دشمنان را ناشی از ضعف آنان دانست و بر عزم و اراده ملی در مقاومت در برابر همه فشارها تاکید کرد.

این گزارش می افزاید، بعد از اعلام دستور جلسه و طرح مباحث ذی‌ربط و تبادل نظر شرکت کنندگان، از سه تن از فرماندهان بسیج شهرستان نیز تقدیر شد.

 

نشست ملایر 2
نشست بسیج ملایر 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟