امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۱

جزییات خبر

سمینار آموزشی مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی برگزار شد

(چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷) ۱۴:۰۰

سمینار آموزشی مسئولیت اجتماعی با حضور مشاور اجتماعی وزیر نفت، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و مسئولان و کارشناسان ستادی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در مجتمع آموزشی اندیشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در این سمینار محمد ناصری رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت به عنوان اولین سخنران، به رسالت و برخی ویژگی‌های منحصر به فرد شرکت ملی پخش در راستای مسئولیت اجتماعی پرداخت و از عملکرد این مجموعه در جهت خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت مشتری تشکر و قدردانی کرد.

سپس دکتر طالبیان مشاور اجتماعی وزیر نفت طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این دوره آموزشی، به توجه ویژه شرکت ملی پخش به موضوع و محورهای مختلف مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و تشکیل کمیته مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی پخش، اقدام در حوزه برندسازی و همچنین سوخت رسانی در مواقع بحرانی و اضطراری را از محورهای مهم مسئولیت های اجتماعی برشمرد. 

وی ارائه گزارش پایداری از سوی شرکت ملی پخش را در سطح مطلوب ارزیابی کرد و افزود: قدم‌های موثری در این زمینه برداشته شده و دبیرخانه مسئولیت اجتماعی وزارت نفت نیز با دریافت این گزارش‌ها از شرکت‌های تابعه صنعت نفت و داوری و ممیزی و ارائه نتایج به زیر مجموعه صنعت نفت، آن را راهبری می کند.

وی به بیان برخی دیگر از برنامه‌های دبیرخانه مسئولیت اجتماعی وزارت نفت از جمله تدوین فرآیندها، برگزاری دوره‌های استاندارد آموزشی و همایش‌ها پرداخت و بر نیازمحوری و نیازسنجی بجای تقاضا محوری تاکید کرد.

طالبیان ضمن تشریح چالش ها و نقاط قوت مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت، تشکیل کمپین مسئولیت اجتماعی در وزارت نفت با مشارکت افراد آموزش دیده شرکت های تابعه را نوید داد.

محسن شاهرخی مسئول برگزاری دوره گفت: این دوره دو روزه که به صورت کارگاهی برگزار شد، زمینه را برای شناخت بهتر، فرهنگ سازی و پیاده سازی مسئولیت اجتماعی بیش از پیش فراهم کرد و با نگاه جدید و تغییر نگرش و تهیه گزارش‌های پایداری با اولویت‌ها و شاخص‌های استاندارد را محقق کرده است. 

شاهرخی افزود: در طی این دوره کارشناسان ستادی در مباحث علمی و کارگاهی مشارکت موثر و سازنده ای داشتند و در پایان از حمایت‌های مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت و سایر مسئولان و همکاران در تهیه گزارش پایداری تشکر و قدردانی کردند.

 
971204 مسولیت اجنماعی 7

971204 مسولیت اجنماعی 8

971204 مسولیت اجنماعی 6

971204 مسولیت اجنماعی 4
971204 مسولیت اجنماعی 3
971204 مسولیت اجنماعی 2
971204 مسولیت اجنماعی 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟