امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۷

جزییات خبر

منطقه البرز موفق به اخذ گواهینامه ایزو 50001 شد

(شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۵۷

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز در بین مناطق 37 گانه موفق به اخذ گواهینامه ایزو 50001 از شرکت"توف اینتر سرت" آلمان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، تلاش بی وقفه واحدهای ستادی و عملیاتی این منطقه در راستای استقرار سیستم مدیریت انرژی و دو بار ممیزی توسط شرکت توف اینترسرت آلمان، موجب صدور گواهینامه استاندارد ایزو 50001 شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، وجود باور و اعتقاد در مسئولان و کارکنان منطقه را مهمترین عامل برای استقرار سیستم مدیریت انرژی و اخذ گواهینامه ایزو 50001 عنوان کرد و افزود: پس از تشکیل شورای راهبرد انرژی و برنامه‌ریزی منسجم و منظم، ارکان سیستم مدیریت انرژی منطقه البرز تشکیل شد به گونه‌ای که در سال 1395 در بین مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به عنوان منطقه منتخب برای تأیید استقرار سیستم مدیریت انرژی و اخذ گواهینامه تعیین شد.

 

ابراهیم توسلی مهمترین کارکرد استقرار سیستم مدیریت انرژی را پایش مصارف فعلی و مقایسه آن با عملکرد قبلی و همچنین برنامه ریزی و قابلیت تعریف پروژه‌های بهبود در راستای مصرف بهینه انرژی, همزمان با حفظ کیفی و کمی عملیات و همچنین جهت دهی به هزینه‌کرد بودجه‌های بخش انرژی و قابلیت انتخاب گزینه‌های برتر معرفی کرد.


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز با بیان اینکه مروری بر اسناد و مدارک موجود در حوزه انرژی منطقه، عناصر مهم مدیریت انرژی شامل شناخت، سنجش، تحلیل و تصمیم گیری را می توان در کارنامه چندین ساله مشاهده کرد، افزود: کارکنان مفاهیم کارکرد و کارائی انرژی را خوب درک کرده‌اند و جلسات شورای راهبرد و تصمیم گیری انرژی بسیار چالشی و منطبق بر اثربخشی اقدامات استوار است.


وی از حمایت‌های مدیران ستادی، زحمات و همکاری همه کارکنان، اعضاء شورای راهبرد انرژی و همچنین تیم ممیزی داخلی در راستای استقرار سیستم مدیریت انرژی در منطقه البرز قدردانی کرد.

ایزو3
ایزو2
ایزو1

 

 

ایزو5

 

 

 

 

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟