امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۵۹

جزییات خبر

سوخت نوروزی منطقه ساری تامین و ذخیره سازی شد

(چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۰۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: 210 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و سی‌ان‌جی منطقه ساری آماده سوخت رسانی به مسافران نوروزی هستند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب پور با اعلام خبر فوق، بیان کرد: ذخیره سازی مطلوب انواع فرآورده های نفتی در انبار نفت ساری انجام شد و 124 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در تامین و توزیع سوخت رسانی مطلوب هیچگونه مشکلی نخواهند داشت .

سبحان رجب پور همچنین از فعال بودن تعداد 86 باب جایگاه سی ان جی خبر داد و اظهار کرد: روسای نواحی تابعه موظف شدند به منظور آمادگی هر چه بیشتر جایگاههای تک منظوره و دو منظوره قبل از شروع تعطیلات نوروزی 98، اقدامات لازم را انجام داده و در صورت مشاهده هر گونه مشکل احتمالی در اسرع وقت در رفع آن اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه سوخت رسانی باید با کنترل دقیق صورت پذیرد، افزود: حضور موثر روسای نواحی در ارائه خدمات مطلوب به مردم با بازدیدها و نظارت کافی بر عملکرد جایگاه‌های سوخت قبل از سال نو و در ایام تعطیل نوروزی ضروری است .

این مقام مسئول با اشاره به آمادگی این شرکت برای سوخترسانی به مسافران نوروزی، تاکید کرد: خدمات رفاهی، توزیع مطلوب سوخت، نظافت و زیباسازی جایگاه ها، کیفیت سوخت و تجهیزات فنی موجود در جایگاه ها و همچنین رعایت نکات مهم ایمنی و زیست محیطی از جمله مواردی است که در دستور بازدید ناظران و کارشناسان این منطقه قرار دارد.

مدیر منطقه ساری با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی به شکایات مردمی افزود: شماره های 09627 مرکز پاسخگویی به شکایات مردمی شرکت ملی فراورده های نفتی ایران و تلفن پیامگیر 01133270140 روابط عمومی منطقه ساری به صورت شبانه روزی آماده دریافت شکایات و انتقادات مردم شریف استان و مسافران است که امیدواریم شهروندان ما را در امر فرهنگ سازمانی کاهش مصرف سوخت و رعایت نکات ایمنی در جایگاهها به ویژه جایگاهای سی ان جی ما را یاری کنند.

 

18787

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟