امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۱:۰۰

جزییات خبر

طرح پایش جایگاه‌های سوخت اهواز آغاز شد

(چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۰۱

همزمان با نزدیک شدن روزهای پایان سال و آغاز سفرهای برون شهری و رسالت مهم کارکنان شرکت ملی پخش در راستای سرویس دهی مطلوب به شهروندان، طرح نظارت نوروزی در منطقه اهواز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز، مدیر منطقه در خصوص طرح کنترل نظارت نوروزی، گفت: این طرح فرصتی است تا علاوه بر ایفای کامل وظایف ذاتی در امر سوخترسانی، با بهره مندی از تجارب سال‌های گذشته، اهتمام بایسته در تمامی زمینه ها با استفاده از تمامی توان و همت بلند کارکنان، وضعیت مجاری عرضه به‌طور مستمر مورد پایش و نظارت قرار داده و نسبت به ارتقای سطح کیفی مجاری عرضه تلاش مضاعف انجام دهد.

نعمت الله نجفی تصریح کرد: هر سال با نزدیکی به شروع تعطیلات پایان سال طرح کنترل نظارت نوروزی در سه مرحله آغاز می شود که مرحله اول طرح در بهمن ماه و مرحله دوم و سوم نیز به ترتیب در اسفند ماه و ایام نوروزی فروردین ماه سال بعد انجام می پذیرد.

به گفته وی با تشکیل کارگروه‌های نظارتی ویژه متشکل از کارشناسان واحدهای عملیاتی، فنی، بهداشت، ایمنی و محیط زیست و روابط عمومی ضمن بازدید از جایگاه‌ها نسبت به رفع نواقص و اشکالات احتمالی تلاش کرده تا ضمن ارائه رهنمودهای لازم به متصدیان مجاری عرضه به منظور ارتقاء سرویس دهی مطلوب، با فراهم کردن محیطی مناسب برای مراجعان و مسافران نوروزی میزبانی خوب برای هموطنان عزیز باشند .

نجفی در انتها ضمن آرزوی تعطیلاتی خوب همراه با امنیت و آرامش برای هموطنان، عنوان داشت: این شرکت با بسیج کامل نیروهای انسانی و تجهیزات موجود آمادگی دارد بدون وقفه در امر سوخترسانی و ارائه خدمات مطلوب جهت مسافران اهتمام ویژه ای صورت پذیرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟