امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۴

جزییات خبر

مدیر منطقه قزوین خبر داد:

جایگاه های سوخت قزوین آماده ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی

(پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷) ۲۱:۱۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوبتر در حوزه سوخت رسانی، طرح بازدید نظارت نوروزی از مجاری عرضه توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین، مسعود شرفی در نشستی که با حضور مسئولین منطقه و جایگاهداران استان برگزار شد، ضمن تشکر از مسئولان جایگاه‌های استان در خصوص ارائه خدمات سوخترسانی مطلوب، اظهار کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان همچون سال های گذشته اقدامات لازم برای نظارت مستمر بر روند سوخت رسانی در استان را شروع کرده است .
مسعود شرفی گفت: به منظور ارائه خدمات شایسته به مسافران نوروزی در جایگاه‌های عرضه سوخت، کارشناسانی از واحدهای عملیاتی و ستادی در قالب طرح بازدید نوروزی عملکرد مجاری عرضه فرآورده های نفتی در سطح استان را مورد پایش و کنترل قرار می دهند.
این مقام مسئول تصریح کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به عنوان متولی تامین و توزیع سوخت با استفاده از دانش و تجربه کارکنان، شرکتهای حمل و نقل و جایگاهداران تلاش دارد تا سوخت مورد نیاز مردم در بهترین شرایط ممکن عرضه شود.
وی همچنین افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان طرح نوروزی نظارت بر عرضه فرآورده های نفتی خود را از 18 اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروز 98 در دستور کار دارد و با نظارت مستمر بر کیفیت و کمیت سوخت که با آزمایش فرآورده های نفتی انجام می شود، آماده ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیزمان در حوزه سوخترسانی است.

 

طرح

طرح 1

طرح 2


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟