امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۹

جزییات خبر

آمادگی نقاط عرضه منطقه فارس در تعطیلات نوروز

(چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷) ۱۲:۵۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس در جلسه هماهنگی مالکین مجاری عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی، بر ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز 98 تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآور ده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی کریمی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه مدیران و کارکنان جایگاه ها در بخش سوخت مایع و سی‌ان‌جی در سال جاری، بر ارائه خدمات مطلوب در سفرهای پایان سال و ایام تعطیلات نوورز 98 تاکید کرد .
بنی کریمی با بیان این موضوع که هدف اصلی شرکت تامین و توزیع بموقع و مطلوب سوخت به مردم است و این مهم با همکاری همه جانبه مدیران و کارکنان مجاری عرضه تحقق می یابد، گفت: با توجه به افزایش تردد ها در پایان سال و ایام نوروز، برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در بکارگیری کلیه امکانات و منابع موجود برای آماده سازی و تجهیز مجاری عرضه به منظور ارائه خدمات شایسته به مسافران و جلب رضایت مراجعه کنندگان صورت گرفته است .
وی همچنین رعایت نکات ایمنی در مجاری عرضه به‌ ویژه در جایگاه های سی‌ان‌جی، آراستگی عمومی، تامین بموقع فرآورده، نصب شماره تلفن مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان 09627، تکریم ارباب رجوع و توجه دقیق به ضوابط ایمنی در تخلیه عرضه فرآورده‌های نفتی را از جمله موارد لازم و مورد توجه در جایگاه ها برشمرد.
در ادامه مدیران جایگاه ها به بیان مشکلات و مسائل مربوطه در این ایام پرداختند و از سوی مدیر ومسئولان منطقه راه کارهای و پاسخ های لازم ارائه شد .


جلسه جایگاه 5
جلسه جایگاه 4
جلسه جایگاه 3
 
جلسه جایگاه 1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟