امروز یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ ۲۳:۰۰

جزییات خبر

آمادگی کامل جایگاه‌های سوخت کشور در نوروز سال 98

(چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷) ۱۸:۴۳

گروه بازرسان طرح نظارت بر عرضه مطلوب فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش با عزیمت به جایگاه‌های سوخت مناطق پر تردد کشور کیفیت سوخت، تجهیزات فنی موجود در جایگاه ها و همچنین رعایت نکات مهم ایمنی و زیست محیطی را بررسی می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، این طرح هر ساله به منظور اطمینان از آماده بودن صددرصدی جایگاه های کشور و به ویژه در مسیرهای پرتردد، با نزدیک شدن به تعطیلات پایانی سال و آغاز سال نو و با توجه به حضور مسافران نوروزی در سطح کشور اجرا می شود.
در این طرح کارشناسان واحدهای خدمات مهندسی، کنترل و نظارت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست، سامانه هوشمند سوخت و روابط عمومی ستاد و مناطق همچون سازمان های خدمت رسان به مردم به منظور ارائه خدمات مطلوب تر از روزهای پایانی سال تا پایان تعطیلات نوروز در جایگاه های سطح کشور مستقر بوده و بر امر تامین و ارسال به موقع فرآورده در جایگاه ها و همچنین عرضه مطلوب و استاندارد نظارت می کنند.
بر پایه این گزارش، طبق برنامه ریزی و تقسیم بندی های انجام شده این گروه ها در سطح کشور از تمامی جایگاه ها بازدید و نسبت به بررسی و ارزیابی عملکرد متصدیان و آمادگی جایگاه ها جهت ارائه خدمات به مراجعین اقدام و سپس نارسایی ها و مشکلات موجود را به مالکان جایگاه های مربوطه و روسای نواحی منعکس می کنند.

 

نشست خبری مدیر عامل - نوروز 98 1


نشست خبری مدیر عامل - نوروز 98 12
نشست خبری مدیر عامل - نوروز 98 10


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟