امروز شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۲۰:۴۸

جزییات خبر

اهدای 14 میلیارد ریال کمک‌های نقدی کارکنان شرکت ملی پخش به سیل‌زدگان

(سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۱۴

کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در سراسر کشور، تا کنون بیش از 14 میلیارد و 590 میلیون ریال کمک‌های نقدی را به مناطق سیل زده اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از همان روزهای اول وقوع سیل در استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان، کارکنان این شرکت (ستاد تهران و مناطق 37 گانه) علاوه بر آماده باش کامل در جهت سوخت رسانی به موقع به مناطق سیل زده، نسبت به جمع آوری و اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای تسکین آلام آسیب دیدگان اقدام کردند.

مسئولان و کارکنان شرکت ملی پخش در کنار دیگر ارگان‌ها و سازمان‌ها، علاوه بر اهدای کمک‌های غیر نقدی در قالب اجناس مورد نیاز خانوارهای سیل زده، حقوق یک روز کاری خود را به سیل زدگان اهدا کردند.

در همین حال، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با برنامه ریزی های لازم، آمادگی کامل در همه تاسیسات توزیع سوخت در سراسر کشور اعم از انبارهای نفت، واحدهای سوخت‌رسانی به هواپیماها، جایگاه‌ها و مجاری عرضه را داشته و با وجود مشکلاتی که سیل در زمینه توزیع و عرضه سوخت ایجاد کرده، خوشبختانه هیچگونه کمبودی در این زمینه احساس نشده و سوخت‌رسانی مطمئن و به‌موقع در همه مناطق سیل زده در اسرع وقت در حال انجام است.

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟