امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

جزییات خبر

کمک‌‌های کارکنان شرکت ملی پخش به مناطق سیل‌زده ادامه دارد

(یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۲۹

کمک‌‌های کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در سراسر کشور به مناطق سیل‌زده ادامه دارد و بر همین اساس، کارکنان مناطق ساری، چالوس و آذربایجان شرقی با جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی خود، در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

 

منطقه ساری
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری خبر داد: به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان درمناطق مختلف کشور، جمعی از کارکنان این منطقه و جایگاهداران عرضه سوخت شهرستان بابل، اقلام مورد نیاز را در قالب یک دستگاه وانت نیسان برای سیل زدگان ارسال کردند.

سبحان رجب پور خاطر نشان کرد: هدایای کارکنان منطقه ساری بصورت نقدی و کسر از حقوق، به حساب مراجع ذی صلاح واریز شد.

رجب پور اظهار کرد: مواد غذایی، آب معدنی، پوشاک و پتو محموله‌هایی بود که توسط جایگاهداران عرضه سوخت بابل و جمعی از کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری تهیه و ارسال شد.

رجب پور افزود : این شرکت با سوخت رسانی به موقع به مناطق سیل‌زده با هماهنگی مسئولین استانی و شهرستانی، تلاش می کند سوخت رسانی را تا پاکسازی و لایروبی کامل آثار سیل ادامه دهد.


منطقه چالوس
تورج امانی مدیر منطقه چالوس با ابراز تأسف و همدردی با سیل زدگان گفت: از همان روز‌های اولیه حادثه غم انگیز سیل در استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان کارکنان منطقه به صورت خودجوش جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی را شروع کردند.

وی از جمع آوری وجوه نقدی به مبلغ 54 میلیون و 300 هزار ریال تا کنون جهت کمک و امدادرسانی به سیل زدگان خبرداد و افزود: مقدمات شناسایی و اعزام کارشناسان فنی و خبره از جمع کارکنان و خانواده‌ها از سوی روابط عمومی و پایگاه مقاومت بسیج شهید برزگر به منظور کمک رسانی به سیل زدگان در منطقه چالوس آغاز شده و امید است با بسیج همه امکانات و منابع بتوانیم گوشه‌ای از خسارت‌های سنگین سیل زدگان را جبران کنیم.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از کارکنان و همه ذینفعان نیکوکار همیشه در صحنه شرکت، از ادامه روند کمک رسانی نقدی و غیرنقدی به حادثه دیدگان سیل خبرداد و گفت: تمرکز اصلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس در جمع آوری کمک‌های نقدی است تا بتوان براساس نیاز‌های مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز را تهیه و ارسال کرد.


منطقه آذربایجان شرقی
مدیر منطقه آذربایجان شرقی نیز ضمن ابراز همدلی و همدردی با کلیه هموطنان عزیز آسیب دیده در مناطق سیل زده کشور گفت: مدیریت، کارکنان و فعالان عرصه سوخترسانی مثل همیشه بر حسب وظیفه انسانی و شرعی، خود را شریک درد و آلام هموطنان عزیز می دانند و همواره با مهرورزی و انجام خدمات مطلوب سوخت رسانی در کنار آنها خواهند بود.

ابوافضل روح اللهی در ادامه با اشاره به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کارکنان این منطقه به هموطنان آسیب دیده از سیل گفت: کلیه کارکنان و رانندگان نفتکش های این منطقه کمک های نقدی خود را بالغ بر 360 میلیون ریال جمع آوری و به حساب های اعلام شده واریز کردند. کمک های غیرنقدی منطقه و نواحی نیز به ارزش تقریبی بیش از 50 میلیون ریال، پس از جمع آوری از طریق پایگاه مقاومت بسیج منطقه، حوزه های بسیج شهرستان و هلال احمر استان به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی در خاتمه یادآور شد: امید است این همدلی و کمک های مردمی تسکینی بر آلام هموطنان عزیز آسیب دیده در حادثه سیل باشد.

لازم به ذکر است، کمک‌های نقدی و غیرنقدی مسئولین مجاری عرضه سوخت استان و شرکت های حمل و نقل نیز به صورت مجزا به مراجع ذیصلاح استان تحویل شده است.

 

 

584541

 

کمک به سیل زدگان981291

 

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟