امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی سامانه هوشمند مجاری عرضه در استان مرکزی

(سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۰۷

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از برگزاری یک دوره آموزشی در خصوص سامانه هوشمند سوخت مجاری عرضه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، عبداله گیتی منش به نقش مهم سامانه هوشمند سوخت در ارایه خدمت به مردم اشاره کرد و گفت: با برگزاری دوره های آموزشی سیستم سامانه هوشمند سوخت و با استفاده از مهارت، تجربه و دانش روز اپراتورها در سطح جایگاه‌ها و مجاری عرضه، سیستم سامانه سوخت را بیش از پیش ارتقا دهیم.
گیتی منش تصریح کرد: این مهم در رعایت حقوق شهروندان به هنگام مراجعه به جایگاه‌های استان و کاهش ضریب خطا در هنگام عملیات مجاری عرضه، نقش به سزایی دارد .
وی به آموزش اپراتورهای سامانه هوشمند اشاره کرد و گفت: این دوره آموزشی با هدف آسیب شناسی برخی از مشکلات سامانه هوشمند مجاری عرضه سوخت، به روز بودن تجهیزات سامانه و افزایش عملکرد جایگاه ها در این حوزه و در نهایت کاهش خطاهای احتمالی و رضایت مراجعان برگزار شد.
مدیر منطقه استان مرکزی ابراز امیدواری کرد با برگزاری و ارایه انواع آموزش‌های مختلف، عمومی و تخصصی بتوان در راه بهبود مستمر فرایندها گام‌های موثری برداشت.


کلاس سامانه هوشمندسوخت
کلاس سامانه هوشمندسوخت
کلاس سامانه هوشمندسوخت


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟