امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

جزییات خبر

مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش:

بهره‌وری و بهبود مستمر در سایه تکریم و توجه به نیروی انسانی محقق می شود

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۲۸

مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در مراسم معارفه مدیر جدید منطقه شاهرود، بهره‌وری و بهبود مستمر را در سایه تکریم و توجه به نیروی انسانی عنوان و آموزش را در جهت توانمندی و ارتقای دانش کارکنان سرلوحه تمام فعالیت ها بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود، دکتر هدایت امیری درحضور جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان و شهرستان، گفت: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن پرداخت، بحث تکریم و تجلیل از نیروی انسانی است و امیداوریم که همه ما در این جهت قدم برداریم.

امیری به اهم برنامه‌ها در راستای تعالی، رشد و کرامت نیروی انسانی اشاره کرد و افزود: ارتقاء سطح خدماتی، رفاهی و آموزشی مورد توجه است و در این زمینه ها به صورت جدی برنامه‌هایی را مد نظر داریم.

وی با اشاره به حوادث طبیعی ابتدای امسال افزود: نیروهای پرتلاش و متخصص شرکت ملی پخش همیشه در مواقع اضطرار در صحنه حضور فعال داشته و خوشبختانه در بحران و سیل اخیر نیز  هیچ گونه شکایتی از عدم حضور نیروهای پرتوان پخش گزارش نشده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و محدودیت از نظر امکانات، از همه تلاشگران و کارکنان خواست تا در این شرایطی که بر اثر تحریم‌های ناجوانمردانه به وجود آمده، با همت و تلاش، بهره‌گیری از فنآوری‌ها و مهارت‌های روز و آموزش و همچنین شناخت چالش‌ها، راهکارهای لازم را در جهت پیشبرد اهداف شرکت ارائه دهند.


دکتر امیری
دکتر امیری


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟