امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹

جزییات خبر

آمادگی کامل منطقه ارومیه برای تامین سوخت مسافران تابستانی

(سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۱۳

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مرکزی ارومیه از تامین سوخت مسافران تابستانی به این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، رحمت حاجی زاده در نشستی با جایگاه داران، ضمن گزارشی از میزان مصرف فرآورده‌های نفتی در استان، گفت: فرآورده های نفتی مورد نیاز این منطقه عمدتاً از طریق نفتکش از محل انبارهای نفت ارومیه و تبریز تامین می شود.

وی افزود: پیش‌بینی می شود بعد از پایان ماه مبارک رمضان و شروع تعطیلات تابستانی، میزان مصرف روزانه بنزین در ارومیه افزایش یابد لذا ذخیره سازی بنزین در انبارهای نفت منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

حاجی زاده ضمن تقدیر از اقدامات ایمنی و فنی مالکان جایگاه‌ها، از فرماندهی انتظامی شهرستان ارومیه به جهت تعامل مطلوب با جایگاهداران و پوشش انتظامی کلانتری‌ها و گشت‌زنی مستمر آنها در جایگاه‌های تحت پوشش قدردانی کرد.


در ادامه، سرهنگ پاکدل معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان ارومیه ضمن قدردانی از تشکیل جلسه هماهنگی، گفت: تمامی کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها موظف شدند با مالکان جایگاه‌ها بمنظور افزایش تعامل در راستای حفظ امنیت در مجاری عرضه تشکیل جلسه دهند.

پاکدل افزود: مالکان جایگاه‌ها باید پایش مستمر دوربین های مداربسته را در دستور کار خود قرار دهند و از ذخیره سازی مستمر سیستم دوربین مدار بسته اطمینان حاصل کنند.

 

مرکزی

مرکزی

مرکزی

 

مرکزی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟