امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۰

جزییات خبر

مصرف بیش از 170میلیون مترمعکب سی‌ان‌جی در استان کردستان

(سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۱۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان با اشاره به مصرف 171میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در سال گذشته، از فعالیت 52 باب جایگاه سی‌ان‌جی منطقه جهت خدمت‌رسانی به شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی با بیان این مطلب، گفت: درسال گذشته، روزانه 469 هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در استان مصرف شده که این میزان مصرف با توجه به فعال بودن کلیه جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه، در مصرف بنزین نیز تاثیر گذار بوده و باعث کاهش مصرف 171 میلیون لیتری این فرآورده در سال گذشته شده است.
فریدون یاسمی افزود: با توجه به شرایط جغرافیای، کوهستانی بودن و کمبود زمین در سطح استان، تلاش و برنامه ریزی منطقه بر استفاده کامل و بهینه از ظرفیت کامل جایگاه‌های منطقه و افزایش تعداد جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سطح استان می باشد .
وی با اشاره به مصرف ماهانه بیش از 14 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه، از توجه جدی به رعایت حقوق شهروندی در مجاری عرضه، فعال بودن کلیه نازل‌های جایگاه‌های سی‌ان‌جی و کاهش میزان زمان انتظار شهروندان در صف دریافت سوخت اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 326 نازل فعال سوختگیری در 52 جایگاه استان به شهروندان ارائه خدمت می کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در پایان با اشاره به استاندارد سازی بیش از 92 درصد جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه به شهروندان توصیه کرد که از دستکاری غیرمجاز مخازن خودرو خودداری و به کارگاه‌های مجاز تعمیرات خودروهای سی‌ان‌جی مراجعه کنند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟