امروز یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱

جزییات خبر

مدیر منطقه ایلام خبر داد:

توزیع بیش از 400 هزار لیتر فرآورده‌های نفتی در مناطق سیل زده

(چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۵۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام خبر داد: بیش از 400 هزار لیتر فرآورده های نفتی اعم از بنزین، نفتگاز، نفت سفید و سوخت های هوایی در مناطق سیل زده استان ایلام و استان های هم جوار توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، چاغروندی در حاشیه نشست کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی استان، عملیات سوخت رسانی به مناطق سیل زده استان ایلام و استان های هم جوار را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: این میزان سوخت برای مصارفی چون ماشین آلات راهسازی و راهداری، قایق های موتوری، بالگردها و هلیکوپتر های امداد رسان و سوخت حرارتی خانوار توزیع شده است.
رئیس کارگروه اصلی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی استان در بخش دیگر سخنان خود، خاطر نشان کرد: بیش از 1900 دستگاه تراکتور در سطح استان برای دریافت سهمیه سوخت یارانه ای، پلاک گذاری شده است.
چاغروندی همچنین با اشاره به افزایش سهمیه صادرات سوخت مرزنشینان روستایی استان ایلام، تصریح کرد: سهمیه صادرات سوخت مرزنشینان روستایی استان از دو میلیون لیتر به پنج میلیون لیتر افزایش یافت.
این مقام مسئول در پایان گفت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در نشست اخیر شورای آموزش منطقه، یک دوره آموزش مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در آینده نزدیک برای کارکنان منطقه و اعضای کارگروه برگزار می شود.

 

سهمیه مرزنشینی
سهمیه مرزنشینی
سهمیه مرزنشینی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟