جزییات خبر

مراسم تکریم و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش برگزار شد

(چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۲

مراسم تکریم و معارفه رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش امروز ( 22 خرداد ماه 98 ) با حضور امیر وکیل زاده مدیر عامل و محمد فرازمند مدیر عملیات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مدیر عامل در این مراسم ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات و خدمات جعفر پورفرجودی رئیس سابق روابط عمومی، برای فاطمه کاهی رئیس جدید روابط عمومی با توجه به رسالت و گستردگی فعالیت‌ها آرزوی توفیق کرد.

امیر وکیل زاده به حجم عملیات، پتانسیل ها و توانمندی های موجود در شرکت اشاره کرد و بر انعکاس و اطلاع رسانی وسیع فعالیت‌های کارکنان زحمتکش و گمنام شرکت که در همه مواقع در صحنه حضور دارند، تاکید کرد.

وکیل زاده با بیان اینکه کارکنان شرکت ملی پخش در بحران سیل اخیر سربلند و پیروز عمل کردند، گفت: در ایام تعطیلات عید نوروز مسئولان و کارکنان شرکت به صورت مستمر در صحنه حضور داشتند و خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه تامین سوخت در آن ایام به وجود نیامد و رضایتمندی مردم عزیز را در به دنبال داشت.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اطلاعیه کارت هوشمند سوخت پیرامون "عرضه بنزین به خودروها فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت از بیستم مرداد ماه ۱۳۹۸" ، اطلاع رسانی دقیق در این زمینه و سرعت در پاسخگوئی به مراجعان را در دستور کار قرار داد.

محمد فرازمند مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز طی سخنانی با بیان اهمیت و نقش روابط عمومی در گسترش اطلاع رسانی، گفت: رسالت روابط عمومی بسیار سنگین است و باید صدای مظلومیت کارکنان پخش را با استفاده از ابزارهای ارتباطی به گوش همه برساند.


تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 7
تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 6
تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 5
تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 4
تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 3
تودیع ومعارفه رئیس روابط عمومی 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید