امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۰

جزییات خبر

به میزبانی منطقه یزد برگزار شد؛

نشست روحانیون و ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت استان یزد

(سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۱۸

نشست هم اندیشی ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت با حضور حجة الاسلام و المسلمین علی علیمحمدی رابط فرهنگی روحانیون صنعت نفت در ستاد شرکت ملی پخش منطقه یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد، مدیر منطقه در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده در ارتباط با اقامه نماز ارائه داد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

رابط فرهنگی و امور روحانیون منطقه 2 کشوری نیز طی سخنانی، هدف از تشکیل این نشست را دیدار با ائمه جماعت واحدهای صنعت نفت استان اعلام و برنامه‌های در دست اجرا این حوزه را تشریح کرد.    

 حجة الاسلام و المسلمین علی  علیمحمدی به وظایف و مسئولیت روحانیون و ائمه جماعت صنعت نفت اشاره کرد و گفت : باید تلاش کرد تا با پرداختن به امور فرهنگی افراد را به سمت فرامین دینی جذب کرد.

پس از آن، ائمه جماعات پخش منطقه یزد، شرکت ملی گاز استان و خطوط لوله و مخابرات نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون  مسائل مرتبط و هرچه باشکوه تر برگزار کردن نماز جماعت و پرداختن به امور فرهنگی بیان کردند.

در پایان حاضرین در نشست از نمازخانه‌های ستاد منطقه یزد، انبار نفت و نمازخانه در حال احداث پارکینگ نفتکش‌ها بازدید کردند.

 

ائمه جماعت

ائمه جماعت

ائمه جماعت

ائمه جماعت
ائمه جماعت

ائمه جماعت

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟