جزییات خبر

با حضور مشاور فرهنگی وزیر نفت:

استاندار استان از مدیر منطقه ارومیه تقدیر کرد

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۰۳

استاندار استان در نشست شورای فرهنگی استان که با حضور مشاور فرهنگی وزیر نفت برگزار شد، از مدیر منطقه ارومیه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، مشاور فرهنگی وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت، گفت: با تشکیل دفتر ارتباطات حوزوی در قم و ساماندهی روحانیون صنعت نفت، بانک اطلاعاتی جامع روحانیون ایجاد شده و ساختار فرهنگی وزارت نفت با حضور روحانیون با مقاطع تحصیلی دانشگاهی و حوزوی در حال تغییر و تحول است.
احمد مجیدی ضمن قدرانی از تعامل و همراهی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی در اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه ستاد اقامه نماز، افزود: در شورای فرهنگی وزارت نفت سه رویکرد اساسی شامل ایجاد دفتر ارتباطات حوزی وزارت نفت، آموزش قرآن کارکنان و خانواده ها و تاسیس دفتر ارتباطات وزارت نفت با هنرمندان مورد توجه قرار گرفته و پیگیر مسائل فرهنگی می باشد.
مجیدی از تشکیل شورای فرهنگی و مسئولیت اجتماعی شرکت‌های تابعه صنعت نفت در استان‌ها خبر داد و تصریح کرد: بزودی دستورالعمل‌های مربوطه تدوین و از طریق شرکت‌های اصلی ابلاغ خواهد شد.

در ادامه، مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی طی سخنانی در این نشست، گفت: عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در ساماندهی وضعیت نمازخانه های بین راهی در سه سال اخیر مطلوب بوده است و بدین جهت با اهدای لوح تقدیر از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و استاندار آذربایجان غربی از عملکرد منطقه تقدیر شد.

برزگری گفت: ارتقای وضعیت فرهنگی و نماز در دستگاه‌های اجرایی با صدور بخشنامه و قوانین حاکمیتی میسر نخواهد شد و باید با انتخاب مدیران نمازی در مسیر ارتقای فرهنگ نماز کارکنان و خانواده ها قدم برداشت.
وی اظهار کرد: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه به عنوان عضو هیات ارزیابی دستگاه‌های اجرایی اقدامات مطلوبی در شمال و جنوب استان آذربایجان غربی در راستای تفاهم نامه ستاد اقامه نماز انجام داده است.مجیدی

مجیدی

مجیدی

لوح تقدیر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید