امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲

جزییات خبر

آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه همدان در خدمات‌رسانی به مسافران تابستان

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از آمادگی جایگاه‌های عرضه سوخت در استقبال از میهمانان و مسافران تابستانی خبر داد و افزود: ذخیره سازی کافی در انبارهای نفت و نظارت مستمر و مطلوب بر عرضه‌کنندگان، جزء اولویت‌های شرکت است و به جد در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، امین روستایی اعلام کرد: گروه‌های کنترل کمی و کیفی منطقه به صورت مستمر و تصادفی در جایگاه‌ها حضور یافته و تحویل فرآورده استاندارد به شهروندان را به عنوان رکن اصلی رعایت حقوق مصرف کنندگان پایش می‌کنند.

روستائی ضمن تاکید بر مدیریت مصرف بهینه سوخت به عنوان راهکاری برای کمک به اقتصاد خانواده یادآور شد: شماره تلفن ۰۹۶۲۷ به طور ۲۴ ساعته، آماده پاسخگویی به نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان است.

وی از دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها خواست تا به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت تا قبل از ۲۰ مرداد 98 نسبت به سوختگیری با کارت خود اقدام کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.


جایگاه رسالت

جایگاه امید رسالت


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 84129-021
شماره نمابر:-88813112-021 شماره پیگیری 84121199
مرکز پاسخگویی : 09627
 
نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟