جزییات خبر

دیدار مدیرعامل با فرماندهان پایگاه‌های بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران

(چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به منظور تعامل بیشتر، با فرماندهان پایگاه‌های بسیج ستاد و مناطق دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امیر وکیل‌زاده در این دیدار پس از استماع سخنان برخی از فرماندهان، به نکات مهمی درباره اخلاق مداری، به روز بودن دانش و تجربیات و اطلاع‌رسانی از عملکرد بسیج اشاره کرد.
وکیل‌زاده ضمن تشکر از فرماندهان پایگاه‌های بسیج و عملکرد مطلوب آنها، صداقت و تکریم ارباب رجوع اعم از کارکنان داخلی و مردم را، یکی از ارکان مهم موفقیت به ویژه در حوزه بسیج که انتظار بیشتری از آن می رود، دانست.
اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی عملکرد و فعالیتهای بسیج یکی از موارد مهمی بود که مدیر عامل شرکت ملی پخش در این دیدار به آن پرداخت.

همچنین در این نشست فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش ضمن تشریح گزارش عملکرد بسیج در سال 97 و 4 ماه ابتدای سال 98 به مواردی همچون تشکیل بسیج مهندسی، شناسایی کارشناسان فعال و متخصص در حوزه تولید، انجام فعالیت‌های پژوهشی اشاره کرد و محرومیت‌زدایی، تحت پوشش قرار دادن ایتام، کمک به معیشت کارکنان خدماتی و افزایش سقف وام صندوق شهید تندگویان از اهم فعالیت‌های بسیج عنوان کرد.

داود عربعلی یکی از مهمترین اقدامات این حوزه را تشکیل گردان عاشورا و انتخاب سعید برخوردار (معاون بازرگانی منطقه تهران) به عنوان فرمانده گردان دانست.

گفتنی است یکی از وظایف مهم گردان عاشورا نظارت بر عملکرد کیفی اعضا فعال بسیج در زمان بحران است.

علیرضا قربانی فرمانده بسیج شهید شیدایی نیز در این نشست ضمن ارائه جزئیات فعالیت‌های بسیج و آمار کمک‌های داوطلبانه کارکنان در زمان های بحرانی به ویژه زلزله و سیل، عنوان کرد که در حال حاضر هشت هزار و 800  نفر از کارکنان شرکت ملی پخش  (65 درصد) عضو بسیج هستند.

اهدای لوح انتصاب از سوی مدیر عامل به سعید برخوردار به عنوان فرمانده گردان عاشورا مراسم پایانی این نشست بود که وکیل زاده با ابلاغ این حکم، برای برخوردار آرزوی موفقیت کرد.


 
گزدهمایی بسیج 980502 6
گزدهمایی بسیج 980502 4
گزدهمایی بسیج 980502 3
گزدهمایی بسیج 980502 1

گزدهمایی بسیج 980502 7

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید