جزییات خبر

در چهار ماهه نخست سال ۹۸ روی داد؛

برگزاری 2 هزار و 300 نفر ساعت آموزش در منطقه همدان

(شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۳۲

از ابتدای سال تا پایان تیرماه 98، بیش از دو هزار و 300 نفر ساعت آموزش، با عناوین مختلف به کارکنان منطقه همدان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان، مدیر منطقه از افزایش فعالیت‌های آموزشی ماهه ابتدای سال 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

امین روستایی افزود: در این بازه زمانی، یک هزار و 800 نفر ساعت آموزش برای 600 نفر از کارکنان، توسط واحد اچ‌اس‌ایی در قالب دوره‌هایی با عناوین آموزش‌ ویژه برای رانندگان، آموزش ایمنی و تخصصی کارکنان واحد، یادآوری اصول ایمنی، آشنایی با بیماری‌های عمومی ارائه شده است.

مدیر منطقه همدان با اشاره به نقش محوری آموزش در توسعه دانش کارکنان در تمام سازمان‌ها و در این منطقه ادامه داد: در این مدت 140 نفر از همکاران منطقه در دوره‌های مهارت‌های ارتباطی و فرزندپروری، حقوق خانواده (ازدواج و طلاق و قانون چک )، سلامت مردان، مدیریت بحران و قوانین اجاره مسکن به مدت 500 نفر ساعت آموزش دیدند.

وی یادآور شد: این کلاس‌ها بر اساس تقویم آموزشی سالیانه تشکیل و سعی شده در مباحث تدریس از توان و تخصص استادهای بومی و همکاران مدرس شاغل در منطقه نیز، استفاده شود.

 

دوره بحران 2
دوره بحران 1

چک 1

آموزش

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید