جزییات خبر

طی شش مرحله انجام شد؛

برگزاری دوره آموزشی برای روسای نواحی سراسر کشور

(یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۳۸

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از برگزاری دوره آموزشی برای روسای نواحی سراسر کشور در مجتمع آموزشی اندیشه خبر داد و گفت: این دوره ها با تاکید مدیر عامل و برنامه ریزی های انجام شده طی شش مرحله و با استفاده از توان و تخصص مدرسان داخلی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، محمد رضا مظلومی هدف از برگزاری این دوره ها را به روز رسانی دانش تخصصی روسای نواحی در زمینه های مختلف از جمله مقررات و دستورعمل‌های موجود، انتظارات سازمان ها و نهادهای حاکمیتی، بهبود کیفیت پاسخگوئی و تکریم مشتریان و ارباب رجوع و همچنین ارتقای کیفی نظارت بر مجاری عرضه بیان کرد و افزود: با توجه به اینکه حضور همه روسای نواحی در یک دوره امکان پذیر نبود، مقرر شد این دوره در شش مرحله به مدت پنج روز برای هر گروه برگزار شود.
وی به اهمیت آموزش در به روز رسانی دانش کاری و فنی مسئولان نواحی و مناطق اشاره کرد و بکارگیری ابزارهای جدید درسامانه تجارت آسان به منظور تسهیل در روند تامین سوخت مورد نیاز بخش های مصرف، توزیع الکترونیکی نفت سفید با زیر ساخت بانکی، داشتن وحدت رویه توسط مناطق و نواحی تابعه و توجه به ارباب رجوع و رضایتمندی مشتریان از شرکت را برخی از سرفصل های این دوره برشمرد.
مظلومی با بیان اینکه تمرکز بر روی بهبود فرآیندها با هدف تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان یکی دیگر از مباحث مطرح شده در دوره بوده است، گفت: در هر دوره ایجاد توازن و روند تامین نیاز بخش‌های مصرف و توزیع عادلانه و قانونمند سوخت در بین مجاری عرضه و مصرف کنندگان عمده و جز سوخت تشریح شد.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، برقراری ارتباط موثر با مقامات محلی به منظور اطلاع رسانی و همسوئی مقامات استانی و شهرستانی در جهت ایجاد بسترهای مناسب فرآیند تامین سوخت و کمک به جلوگیری از قاچاق سوخت در حوزه عملیات نواحی را از دیگر موارد مطرح شده در این دوره نام برد و گفت: توجه به کرامت نیروی انسانی و تکریم ارباب رجوع یکی از سرفصل های مهمی بود که در این دوره به آن پرداخته شد.

لازم به ذکر است، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران دارای 232 ناحیه است و وظیفه تامین و عرضه سوخت در سراسر کشور را بر عهده دارد.


کلاس  آموزش روسای نواحی980505 2
کلاس  آموزش روسای نواحی980505 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید