جزییات خبر

151 جایگاه منطقه ارومیه آماده ارائه خدمات به مسافران تابستانی است

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۹

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه خبر داد: طرح نظارت تابستانی کارگروه ستاد مرکزی خدمات سفر استان آذربایجان‌غربی با هدف تامین رفاه گردشگران، از ابتدای تیرماه آغاز شده و از تمام توقف‌گاه‌های بین‌راهی و جایگاه‌های سوخت بازدید می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه، احمد مجرد گفت: 151 جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی و همچنین فروشندگی محور روستایی در سطح مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان‌غربی آماده ارائه خدمات و سوخت‌رسانی به مشتریان و مسافران تابستانی هستند.

مجرد ضمن تاکید بر ضرورت سوخت‌رسانی و آسایش‌خاطر مسافران تابستانی افزود: میزان ذخیره‌سازی بنزین و نفتگاز بخش حمل و نقل در انبارهای نفت منطقه مطلوب بوده و به جایگاه‌های سوخت تاکید شده خرید فرآورده‌های نفتی را به موقع انجام دهند و این موضوع به طور روزانه از طریق ستاد منطقه کنترل می شود.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر نگهداشت و نظافت مستمر نمازخانه‌های بین‌راهی و سرویس‌های بهداشتی جایگاه‌ها، خاطر نشان کرد: امسال با توجه به جاذبه‌های گردشگری و احیای دریاچه ارومیه، شاهد ورود تعداد کثیری از مسافران تابستانی به این شهر زیبا هستیم.

مجرد افزود: کنترل کمی و کیفی سوخت با همکاری اداره استاندارد به صورت مدون در سطح جایگاه‌ها در حال انجام است و مشتریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره 09627 مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تماس بگیرند.

وی تصریح کرد: این مرکز به محض دریافت پیشنهاد و یا شکایت
در کمتر از 72 ساعت رسیدگی و نتیجه را اعلام خواهد کرد.

 

بازدید

بازدید

بازدید

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید