جزییات خبر

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری در منطقه لرستان

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۶

کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری در راستای آشنایی کارکنان با راهکارهای پیشگیری و جلوگیری از ایجاد هرگونه تخلف اداری در منطقه لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان، مدیر منطقه با اشاره به ضرورت آشنایی و ارتقای سطح آگاهی کارشناسان و مدیران در زمینه ارتقاء سلامت اداری گفت: هدف از برگزاری چنین دوره‌هایی آشنایی کارکنان با آیین‌نامه پیشگیری و مبارزه با فساد، آشنایی با انواع فساد اداری، سلامت اداری و پیامدهای آن است.

پیمان بهرامی افزود: در این کارگاه آموزشی که مدرس آن یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه تهران بود، مباحثی پیرامون عوامل تضعیف کننده و تشدید کننده فساد، مبارزه با فساد، تفاوت تخلف اداری و فساد اداری، مصادیق حقوقی فساد و همچنین پیامدها و کانون‌های فساد اداری و روش های مقابله با آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دوره مریم پورسرتیپ معاون مشارکت‌های اجتماعی استانداری لرستان حضور داشت که طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت آموزش حقوق شهروندی و نقش قوانین و مقررات در پیشگیری از فساد در ادارات و بیان برنامه‌های نه گانه صیانت از حقوق شهروندی، از مسئولان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان به خاطر برگزاری این کارگاه و تلاش‌های انجام شده در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و استقرار میز خدمت تقدیر و تشکر کرد.

 

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری و راهکارهای پیشگیری از آن در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان  2

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری و راهکارهای پیشگیری از آن در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان  3

 

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری و راهکارهای پیشگیری از آن در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان  4

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فساد اداری و راهکارهای پیشگیری از آن در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان  5

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید