جزییات خبر

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر منطقه کرمانشاه

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۱۷

مراسم تکریم مدیر قبلی و معارفه مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه پیش از ظهر امروز سه شنبه (22 مرداد) در سالن کنفرانس این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، این مراسم با حضور محمدرضا مظلومی، سرپرست مدیریت عملیات ستاد، مدیران عامل شرکت‌های نفتی استان کرمانشاه، حجت الاسلام عباس درویشی رابط فرهنگی و مسئول امور روحانیون منطقه هفت صنعت نفت، معاونان و کارکنان این شرکت و تعدادی از جایگاهداران استان برگزار شد.

ابتدای مراسم مراد حاصل مرادی مدیر قبلی منطقه به سخنرانی پرداخت و ضمن شرح گزارشی از اقدامات انجام شده در زمان تصدی این سمت و ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید، توفیق حاصله را مرهون همکاری و همدلی همه کارکنان این شرکت بیان کرد.

سپس محمدرضا مظلومی با اشاره به اقدامات انجام شده، عملکرد مراد حاصل مرادی را مطلوب ارزیابی و برای فریدون یاسمی در مسئولیت جدید آرزوی بهروزی و موفقیت کرد.

حجه الاسلام درویشی نیز طی سخنان مبسوطی ضمن تشکر از زحمات مدیر قبلی، عرصه مدیریت و مسئولیت در نظام اسلامی را فرصتی برای خدمت به مردم عنوان و اظهار کرد: از دیدگاه شرع مقدس اسلام هرانسانی که به مردم بیشتر خدمت کند، به خدا نزدیکتر است.

فریدون یاسمی در پایان این مراسم از نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه هر سازمان یاد کرد و گفت: امید است با کمک و همراهی همکاران شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، رشد و تعالی بیش از پیش این شرکت محقق شود.

 

معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی
معارفه یاسمی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید