جزییات خبر

دیدار مشاور فرهنگی وزیر نفت با مسئولان منطقه خراسان شمالی

(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

مشاور فرهنگی وزیر نفت و دبیر شورای اقامه نماز وزارت نفت با هدف بررسی مباحث فرهنگی و دینی با مدیر و مسئولان منطقه خراسان شمالی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی، دکتر مجیدی در جمع مدیران شرکت ملی گاز و پخش فرآورده‌های نفتی استان، اعضاء شورای فرهنگی و مدیر ستاد اقامه نماز استان، از عملکرد مطلوب کارکنان منطقه تقدیر و تشکر کرد.

وی از وزارت نفت به عنوان بزرگترین پیشران موتور اقتصادی کشور یاد کرد و کارکنان شرکت ملی پخش را ویترین تمام عیار اخلاق، رفتار، کردار و اندیشه‌های این وزارتخانه با مردم دانست.

وی با اشاره به اهمیت مباحث فرهنگی و دینی در مجموعه وزارت نفت، گزارشی از عملکرد روحانیون صنعت نفت ارائه داد.

سپس مدیر منطقه (مجتبی شکوری) گزارش مبسوطی از عملکرد منطقه در مباحث توزیع فرآورده‌های نفتی، تکمیل سوخت مورد نیاز نیروگاه‌ها، نظارت و کنترل جایگاه‌های عرضه و همچنین بازسازی نمازخانه‌های بین راهی ارائه داد.

میر بلوکی مدیر عامل شرکت گاز استان نیز با ایراد سخنانی بیان کرد: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان 99 درصد است و استان خراسان شمالی در سال 98 جشن پایان گازرسانی به روستاها را خواهد گرفت.

همچنین مدیر ستاد اقامه نماز استان در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری کارکنان منطقه در برگزاری مراسم‌ فرهنگی، اذعان کرد که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان همه ساله جزء دستگاه‌های برتر در اجرای دستورعمل‌ها وتوافقنامه‌های مربوط به نماز است.

بازدیدمشاوروزیر

بازدیدمشاوروزیر
بازدیدمشاوروزیر
بازدیدمشاوروزیر
بازدیدمشاوروزیر

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید