جزییات خبر

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام محرم؛

دو جایگاه سوخت سیار در پایانه مرزی چذابه مستقر می‌شود

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۰۴

مدیر منطقه اهواز به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم از استقرار دو جایگاه سوخت سیار در پایانه مرزی چذابه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز، با شروع راهپیمایی‌های ایام محرم، مدیر این منطقه برای رفاه حال زائران حسینی از استقرار دو جایگاه سوخت سیار در پایانه مرزی چذابه در اواخر شهریور ماه خبر داد.

 

نعمت‌اله نجفی در این خصوص گفت: در جلساتی که در زمینه تأمین سوخت استان برگزار شد، با همکاری استاندار و نهاد‌های مربوطه، در نزدیکی مرز چذابه، دو دستگاه جایگاه سوخت سیار مستقر خواهد شد، تا سوخت مورد نیاز اتوبوس‌هایی که به زائران حسینی خدمات ارائه می‌دهند به صورت شبانه‌روزی تأمین شود و تا پایان ماه صفر فعال خواهند بود.

نجفی افزود: از نظر میزان تأمین سوخت محدودیتی وجود ندارد، چرا که همزمان با آغاز مراسم عظیم راهپیمایی اربعین حسینی، مصرف سوخت در شهرستان سوسنگرد دو برابر می‌شود.

وی اظهار داشت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، استقبال زائران برای سفر به عتبات عالیات افزایش خواهد یافت و تصمیمات اتخاذ شده به همان میزان نیز سوخت مورد نیاز نیز تأمین خواهد شد.

نعمت‌اله نجفی در زمینه ی سایر خدمات در این ایام گفت: همچنین با تفاهم هایی که با شرکت گاز داشته‌ایم، شرکت‌های ایران پرسی، بوتان و پاسارگاز با تأمین سیلندر‌های گاز به منظور پخت غذا در موکب‌ها، به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

مدیر شرکت ملی پخش منطقه اهواز بیان کرد: در ورودی های استان خوزستان از سمت پل زال تا اندیمشک، شوش، شاوور و نهایتا مسیر اهواز به چذابه تمامی جایگاه‌های سوخت موظف به سوخت‌رسانی با نرخ یارانه‌ای، به زائران هستند.

وی تأمین سوخت ماشین‌آلات شرکت‌های متولی پروژه‌های مربوط به اربعین حسینی را از دیگر خدمات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی این منطقه بر شمرد.

در ضمن نجفی تأکید کرد: هیچگونه مشکلی برای تأمین سوخت خودرو‌ها وجود ندارد و زائران و موکب‌داران در این زمینه نگران نباشند.

 

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام محرم،دو جایگاه سوخت سیار در پایانه مرزی چذابه مستقر می‌شود
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید