جزییات خبر

بازدید گروه معین ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران از منطقه استان مرکزی

(چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۳۰

گروه معین اصلی ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با حضور چهار روزه خود در منطقه استان مرکزی فرآیند های عملیاتی ،فنی و مهندسی ، ستادی و اداری واحدهای مختلف منطقه و نواحی و جایگاههای عرضه سوخت استان را مورد بررسی و پایش قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی این گروه با حضور چهار روزه خود از انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی منطقه استان مرکزی، ستاد این منطقه، نواحی تحت پوشش آن و تعدادی از جایگاههای عرضه سوخت مایع و CNG بازدید کردند.

در جلسه ای که پس از این بازدید صورت گرفت، که با حضور سرپرست منطقه و روئسای واحدها و نواحی، گزارش مبسوطی برای برای بهبود مستمر فرایندهای منطقه ارایه شد. در ابتدای جلسه سعید جمشیدی سرپرست منطقه ضمن تقدیر و تشکر از حضور گروه معین ستاد در منطقه آنها را معین و یاوران منطقه برای بهبود شرایط دانستند و ابراز امیدواری کرد بتوانند با استفاده از توان و استعدادهای بالفعل و بالقوه موجود در منطقه شاهد تلاش و پیشرفتهای نوینی شوند.

در ادامه هر یک از روئسای واحدها نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارایه و سپس اعضای گروه معین گزارشی از بازدیدهای خود مطرح و راههای  بهبود فرایندها و فعالیتهای عملیاتی را ارایه دادند.

در پایان نژاد علی رئیس گروه معین ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران از همکاری و همراهی منطقه تشکر و دیدار چهره به چهره اعضای گروه معین با کارکنان در مناطق را الزامی دانست و  و گفت: از مهمترین اهداف گروه معین در هر منطقه میتوان به چند مبحث مهم از جمله توسعه آموزش ، بازخوانی ، مرور و پایش اطلاعیه ها و دستورالعملهای شرکت و همچنین توجه به کارتهای هوشمند سوخت بعنوان یکی از تجهیزات مهم شرکت و کنترل و نظارت هر چه بیشتر بر فعالیتها و فرایندهای شرکت اشاره کرد  .


 
بازدید گروه معین ستاد از منطقه استان مرکزی 3
بازدید گروه معین ستاد از منطقه استان مرکزی 2

بازدید گروه معین ستاد از منطقه استان مرکزی 4

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید