جزییات خبر

کسب مقام کشوری در رشته رزمی کیوکوشین توسط سه فرزند یکی از کارکنان منطقه آبادان

(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

میثم، ابوالفضل و زهرا عساکره فرزندان یکی از کارکنان منطقه آبادان موفق به کسب مقام دوم و سوم کشوری در رشته ورزشی کیوکوشین شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان میثم، ابوالفضل و زهرا فرزندان عباس عساکره یکی از کارکنان منطقه آبادان در رده‌های سنی مختلف و در رشته رزمی کیوکوشین در اوزان مختلف موفق به کسب مقام دوم و سوم کشوری شدند.


میثم عساکره در چهل و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری کیوکوشین کاراته کانچو ماتسوئی به مناسبت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن عزیز اسلامی که در هشتم شهریور ماه سال جاری و در مجتمع فرهنگی ورزشی فتح‌المبین استان تهران برگزار شد در رده سنی جوانان وزن زیر ۵۰ کیلوگرم موفق به کسب مقام دوم و مدال نقره شد.


میثم عساکره در دو رشته کمیته و کاتا موفق به کسب این عناوین شده و این درحالی است که برادرش ابوالفضل عساکره در همین رشته به مقام سوم کشوری نائل آمد.

ابوالفضل عساکره در رده سنی نونهالان وزن زیر ۲۰ کیلوگرم و با کسب مقام سوم، مدال برنز را از آن خود کرد.

زهرا عساکره نیز یکی از فرزندان آقای عباس عساکره از کارکنان این منطقه در رده سنی خردسالان شرکت کرد و موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز رشته کمیته و همچنین مقام سوم و مدال برنز رشته کاتا این دوره از مسابقات گردید.

زهرا فرزند سوم عباس عساکره نیز در رده سنی خردسالان در هر دو رشته کاتا و کمیته با کسب مقام سوم افتخارآفرینی کرد.

 

اهدای لوح قهرمانی

اهدای لوح قهرمانی

زهرا
ابوالفضل
میثم
حکم قهرمانی5
حکم قهرمانی3
حکم قهرمانی2
حکم قهرمانی1


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید