جزییات خبر

در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت محقق شد؛

برگزاری دوره آموزشی مدیریت و بهره‌وری منابع آب برای کارکنان منطقه قم

(سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۵:۴۶

شرکت ملی پخش منطقه قم در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف بهینه‌سازی مصرف آب اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت و بهره وری منابع آب برای کارکنان خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، دوره آموزشی مدیریت و بهره‌وری منابع آب با حضور مدیران و کارشناسان در سالن آموزش ستاد منطقه با هدف بهینه‌سازی مصرف آب و در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مدرس دوره و معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان قم به تبیین روش‌ها، منابع و راهکارهای شناسایی محل‌های مصرف و صرفه‌جویی منابع آب در این دوره آموزشی پرداخت.

وی با تأکید بر قرار گرفتن ایران در نقطه خشک زمین و میانگین بارندگی کشور، به مقایسه‌ی سرانه مصرف در استان، کشور و دنیا و میزان مصرف آب در بخش‌های کشاورزی، صنعت و خانگی و راه‌های شناسایی و کنترل آن در این بخش‌ها پرداخت.

در پایان دوره، کارشناسان و مهندسین منطقه به بحث و تبادل نظر و بیان چالش‌های آبی موجود در منطقه و راه‌های پیشنهادی پرداخته و پیشنهاد شد تا در راستای آموزش راه‌های صرفه‌جویی برای خانواده‌های کارکنان، بسته‌های کاهنده مصرف آب تهیه و میزان کاهش مصرف رصد شود.

 

آموزش 3
آموزش 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید