جزییات خبر

اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی شرکت ملی پخش در ایام هفته دفاع مقدس

(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۳

رئیس خدمات اداری و اجتماعی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام برنامه‌های فرهنگی و ورزشی برای ایثارگران و جانبازان و همچنین فرزندان کارکنان این شرکت، از برگزاری کوهپیمائی ایثارگران و جانبازان معزز شرکت ملی پخش به ارتفاعات لواسانات (آبشار برگ جهان) و تقدیر از فرزندان حاضر در مدرسه فوتبال شرکت به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، میر داود سیدی افزود: به منظور ترویج فرهنگ ورزش و سلامت جسمی این عزیزان برنامه های جامع تری به مناسبت های مختلف در سطح استان در نظر گرفته شده است.

سیدی تشکیل مدرسه فوتبال با هدف بهبود مهارت های فردی، تخصصی و کارگروهی  و همچنین استعدایابی را یکی از برنامه های ورزشی این شرکت نام برد و گفت: مدرسه فوتبال پسران ستاد با حضور فرزندان کارکنان در رده های سنی مختلف و زیر نظر پیشکسوتان فوتبال کشور در زمین چمن مصنوعی آموزشگاه ونک برگزار شده است.

وی افزایش سرانه ورزش و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین جوانان و جذب کودکان و نوجوانان به ورزش را از دیگر برنامه های امور ورزش شرکت ملی پخش عنوان کرد و گفت: ورزش به دلیل وجود مخاطبان زیاد، می تواند روشی جذاب و مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت، به ویژه برای نوجوانان و جوانان باشد.

ورزش دفاع مقدس 15
ورزش دفاع مقدس 14
ورزش دفاع مقدس 12
ورزش دفاع مقدس 11
ورزش دفاع مقدس 10
ورزش دفاع مقدس 9
ورزش دفاع مقدس 8
ورزش دفاع مقدس 7
ورزش دفاع مقدس 6
ورزش دفاع مقدس 5
ورزش دفاع مقدس 4

ورزش دفاع مقدس 3
ورزش دفاع مقدس 2
ورزش دفاع مقدس 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید