جزییات خبر

برگزیدگان مسابقه " تشویق به استفاده از سی‌ان‌جی" معرفی شدند

(دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۳

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از برگزیدگان مسابقه "طراحی تشویق به استفاده از سی‌ان‌جی" با اهدای جوایزی تجلیل و تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، این مسابقه بر اساس فراخوانی از سوی مدیریت طرح احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی و دعوت از علاقمندان برای حضور در این مسابقه برگزار شد و بر اساس محورهای اعلام شده برترین‌های این مسابقه انتخاب شدند.

مزایای استفاده از سی‌ان‌جی به جای بنزین در اقتصاد خانواده و کشور و دستیابی به محیط زیست سالم‌تر و همچنین تاثیر استفاده از این سوخت پاک بر اشتغال و صنعت کشور برخی از محورهای این فراخوان بود که متقاضیان آثار خود را طبق محورهای اعلام شده ارسال کردند و در نهایت سه نفر از طراحان به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

فرزاد برزگر (نفر اول)، کوثر نیکنام گرمی (نفردوم) و جواد سعادت به عنوان نفر سوم معرفی شدند و بر همین اساس، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با دعوت از برگزیدگان با اهدای لوح و جوایزی از آنان تقدیر به عمل آورد.

گفتنی است، فرزاد برزگر فوق لیسانس نفت از دانشگاه صنعتی شریف است که پیش از این نیز در المپیاد نفت- بخش پژوهش به عنوان برتر معرفی شده است. وی در حال حاضر به عنوان سرباز نخبه پژوهشگاه صنعت نفت، مشغول فعالیت در زمینه‌های طراحی و انیمیشن‌سازی نیز هست.

 

برگزیدگان مسابقه سی ان جی 9
برگزیدگان مسابقه سی ان جی 8
برگزیدگان مسابقه سی ان جی 7
برگزیدگان مسابقه سی ان جی 6
برگزیدگان مسابقه سی ان جی 5

طرح تائید شده فرزاد برزگر
برگزیدگان مسابقه سی ان جی 1

 

 طرح تائید شده کوثر نیکنام گرمیبرگزیدگان مسابقه سی ان جی 2

 

طرح تائید شده جواد سعادت

برگزیدگان مسابقه سی ان جی 3

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید