جزییات خبر

نامگذاری انبار نفت لارستان به نام همکار شهید"جلال بیمون نژاد"

(سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس تغییر نام انبار نفت لارستان به نام شهید جلال بیمون نژاد را از افتخارات منطقه دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی کریمی در جمع مقامات و مسئولان شهرستان لار ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص (( ضرورت حفظ و نام شهدا در معابر و اماکن)) افزود: برنامه تغییر نام انبار نفت لارستان از اولویت‌های منطقه در راستای ارزش نهادن به مقام شهدا و ایثارگران بوده که با انجام مراحل قانونی و هماهنگی‌های لازم با ستاد به نام شهید والامقام "جلال بیمون نژاد" تغییر یافت.

مدیر منطقه فارس در دیدار با مادر و خانواده این شهید بزرگوار با بیان این موضوع که نام و یاد شهیدان مایه سربلندی ملت و انقلاب اسلامی است، اظهارکرد: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به ویژه منطقه فارس خود را وامدار این شهدا می‌داند و هدف از تغییر نام انبار نفت لار را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا و زنده کردن نام شهدا برای نسل جوان برشمرد.

بنی کریمی همچنین افزود: این انبار نفت با هدف تامین و توزیع مطلوب سوخت جنوب استان فارس در سال 1342 احداث شده و تاکنون به فعالیت خود در عرصه سوخت رسانی به مردم ادامه داده است.

بر پایه این گزارش، همکار شهید "جلال بیمون نژاد" در سال 1342 در شهرستان لار متولد شد و در عملیات کربلای هشت در فرودین ماه سال 1366 به درجه رفیع شهادت نایل آمد، پیکر پاک آن شهید سرافراز پس از گذشت هفت سال در سال 1373 تشییع شد و در جوار قبور مطهر شهدای شهرستان لار به خاک سپرده شده است. یادش گرامی وراهش پاینده باد.


انبار شهید بیمون نژاد 4
انبار شهید بیمون نژاد 3
انبار شهید بیمون نژاد 2
انبار شهید بیمون نژاد 1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید