جزییات خبر

کارکنان منطقه خراسان شمالی مهار آتش در تاسیسات نفتی را تمرین کردند

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۰

کارکنان منطقه خراسان شمالی با هدف ارزیابی و شناسایی نقاط قوت و ضعف، بالا بردن ضریب ایمنی و همچنین افزایش همکاری و تعامل با اعضای کارگروه پدافند غیرعامل در رزمایش واکنش در شرایط اضطرار و پدافند غیرعامل شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی، مجتبی شکوری مدیر منطقه به مراحل اجرائی مانور اشاره کرد و ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت‌کنندگان، ویژگی های بارز این مانور را احراز و ارزیابی آمادگی واحدهای عملیاتی و ایمنی و آتش نشانی حاضر در مانور عنوان کرد.

رئیس اچ‌اس‌ایی منطقه گفت: این مانور با حضور نمایندگان
اچ‌اس‌ایی و ایمنی و آتش‌نشانی چهار منطقه معین و گروه امدادی جمعیت هلال احمر و آتش نشانی و بهداری وبهداشت صنعت نفت استان و به منظور ارزیابی تیم‌های مختلف در زمان‌های بحران و اضطرار برگزار شده است.

ذبیحی افزود: در این مانور، مقابله با حریق نفتکش زیر لاین تخلیه و بارگیری و امداد و نجات مصدومان آسیب دیده از زلزله و همچنین حریق فرضی مخازن ثابت، تمرین و اجرا شد و در پایان نیز پاکسازی محیط و رفع آلودگی توسط تیم‌های پاکسازی چارت مدیریت شرایط اضطراری، انجام شد.

وی بیان اینکه در این رزمایش اعضای کارگروه پدافند غیرعامل استان و نمایندگانی از مدیریت پدافند غیرعامل، هلال احمر شهرستان و آتش نشانی، شرکت گاز و برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نظامی و انتظامی نیز حضور داشتند، اعلام کرد: در پایان مانور با حضور تمام گروه‌های شرکت‌کننده، نقاط ضعف و قوت مانور مورد بررسی قرار گرفت.

 

مانور
مانور
مانور
مانور

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید