جزییات خبر

استقبال از زائران کربلای معلی با برپائی موکب در مناطق ایلام و ارومیه

(پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸) ۲۲:۰۰

مناطق ایلام ارومیه به منظور استقبال از زائران در بازگشت از کربلای معلی اقدام به برپائی موکب کردند.

منطقه ایلام

سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از برپایی موکب کارکنان این منطقه در مسیر تردد زائران اربعین حسینی خبر داد.

مهری احمدی با اعلام این خبر گفت: این موکب تا زمان برگشت زائرین از کربلا آماده پذیرایی و ارائه خدمات و توزیع اقلام فرهنگی به زوار است و هزینه‌های تامین غذای گرم و میان وعده این موکب از محل نذورات نقدی کارکنان منطقه انجام می شود.

منطقه ارومیه

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: جایگاه اظهری با دارا بودن امکانات مطلوب محل بسیار مناسبی برای برپایی موکب است.

ناصر مقدسی ضمن قدردانی از اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهرستان سلماس در انتخاب محل برپایی موکب گفت: راهپیمایی عظیم اربعین نمادی برای معرفی و انتقال تفکر اسلام ناب و حقیقی به دنیا محسوب می‌شود و باید از افراد نیکوکار و خادمان زائران اربعین تجلیل کرد.

وی افزود: جایگاه اظهری واقع در کیلومتر 5 جاده سلماس –ارومیه در برپایی موکب و تامین برق،آب و گاز مایع موکب مشارکت فعال داشته و از زائرین اربعین حسینی بطور شبانه روزی پذیرایی می کنند.

رئیس روابط عمومی منطقه ارومیه گفت: سوخت یارانه‌ای کاروانهای زیارتی اربعین حسینی بطور کامل تامین شده و جایگاههای هدف تعیین و قبلا به ستاد اربعین استان معرفی شده است

مقدسی خاطرنشان کرد: مرکز پاسخگویی شبانه روزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی 09627 آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات بوده و به شکایات مردمی در کمتر از 48 ساعت رسیدگی می‌شود.

 

منطقه ایلام

موکب 98

 موکب 98

منطقه ارومیه

موکب

موکب

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید