جزییات خبر

در شش ماهه نخست امسال؛

بیش از 3300 نفر ساعت آموزش در منطقه تربت حیدریه برگزار شد

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۰۹:۵۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه از برگزاری هفت دوره آموزشی در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در این مدت بیش از سه هزار و 300 نفر ساعت آموزش به کارکنان منطقه، متصدیان و کارکنان مجاری عرضه سوخت و رانندگان نفتکش و فرزندان کارکنان ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه، جواد بلندی تصریح کرد: از این تعداد 994 ساعت دوره آموزشی اچ‌اس‌ایی ویژه متصدیان و کارکنان مجاری عرضه، 574 نفر ساعت برای رانندگان و پیمانکاران حمل ونقل و یک هزار و 578 نفر ساعت آموزش میدانی کارشناسان سرویس‌های صنعتی و کنترل کیفیت ویژه مصرف کنندگان و اپراتورهای مجاری عرضه و همچنین 120نفر ساعت آموزش سامانه تجارت آسان برای کارشناسان دستگاه‌های متولی در منطقه برگزار شده است.

وی افزود: همچنین درحاشیه این دوره‌ها 120 نفر ساعت آموزش برای اوقات فراغت فرزندان کارکنان نیز برنامه ریزی شد که با بهره‌گیری از پتاسیل نیروی متخصص در منطقه به مرحله‌ اجرا درآمد.

مدیر منطقه تربت‌حیدریه برنامه‌ریزی و اجرای دقیق برنامه‌های آموزشی در قالب‌کارگاه‌های مختلف آموزشی در حوزه‌های مختلف را لازمه ارتقاء سطح دانش‌ و آگاهی کارکنان‌ و هماهنگی بیشتر در جهت ارائه خدمات مطلوب به هموطنان و همچنین حفظ آمادگی نیروهای منطقه در مواجهه با شرایط اضطرار عنوان کرد.

بلندی استفاده بهینه از ظرفیت و پتانسیل نیروهای متخصص و با تجربه به عنوان مدرس دوره را یکی از مزیت‌های برگزاری این دوره‌ها برشمرد و اظهار کرد: جانشین پروری با تکیه بر توان و تخصص نیروهای جوان و با تجربه در دستور کار این شرکت قرار دارد.


اموزش 8
اموزش 7

اموزش 5
اموزش 4
اموزش 2
اموزش 1

 

اموزش 6

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید