جزییات خبر

صدور گواهینامه نهایی ایزو 50001 برای پخش منطقه البرز

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۰۸

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز موفق به اخذ گواهینامه نهایی ایجاد و استقرار سیستم مدیریت انرژی (ایزو 50001) از شرکت آلمانی شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، این شرکت در سال 1397 اقدام به ایجاد و پیاده‌سازی سیستم مدیریت انرژی (ایزو 50001) با هدف کاهش هزینه‌های انرژی، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و کاهش پیامدهای زیست محیطی کرده است.

بر این اساس و در راستای حصول اطمینان از انطباق فعالیت‌ها با خط و مشی انرژی، عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز طی یک مرحله و در قالب درون سازمانی و دو مرحله توسط شرکت آرین توف پاسارگاد (CB) به عنوان سازمان بیرونی، ممیزی شده است.

گواهی‌نامه نهایی ایجاد و پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی (ایزو 50001) پس از مراحل ثبت و صدور توسط شرکت آرین توف پاسارگاد و تأیید شرکت توف اینتر سرت آلمان با مرجع دهی DAKKS صادر شد و در مهرماه 1398 در اختیار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز قرار گرفت.

شرکت گواهی دهنده طی دو دوره سیستم مدیریت انرژی استقرار یافته در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز را در قالب ممیزی مراقبتی پایش خواهد کرد.


ایزو2
ایزو1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید