جزییات خبر

سوخت‌رسانی به اتوبوس‌های حامل زائران پاکستانی در حال بازگشت به کشورشان، همچنان ادامه دارد

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵

با پایان یافتن ماه صفر، موج بازگشت زائران پاکستانی کربلای معلا و مشهد مقدس به کشورشان آغاز شده و سوخت‌رسانی به خودروهای این زائران در منطقه زاهدان، ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مدیر منطقه با بیان این خبر گفت: در ایام اربعین حسینی بیش از 750 هزار لیتر نفتگاز به اتوبوس‌های حامل زائران پاکستانی در جایگاه‌های منطقه زاهدان توزیع شده است.

غلام‌محمد احمدی اظهار داشت: این مقدار سوخت از اول شهریور تا پایان مهر ماه سال جاری به دو هزار و 500 اتوبوس ایرانی و خارجی حامل زائران پاکستانی عتبات عالیات عرضه شده است.
مدیر منطقه زاهدان با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مشکلی در خصوص تأمین سوخت ناوگان حمل زائران در جایگاه‌های منطقه وجود ندارد، افزود: هم‌اکنون بسیاری از زائران پاکستانی که به قصد زیارت عتبات عالیات در کشور عراق و مشهد مقدس به کشور ما مشرف شده‌اند، در مسیر بازگشت به کشورشان هستند و خدمات‌رسانی به آنها در این منطقه، همچنان ادامه دارد.

گفتنی است طبق اعلام منابع خبری استان، امسال بیش از 110هزار نفر زائر پاکستانی به قصد شرکت در مراسم اربعین امام حسین (ع) از مرزهای سیستان و بلوچستان وارد کشور شدند و با استفاده از یک هزار و 195 اتوبوس پاکستانی و یک هزار و 314 اتوبوس ایرانی در کشور جابجا شده‌اند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید