جزییات خبر

منطقه چالوس در جهت تامین و توزیع سوخت زمستانی اعلام آمادگی کرد

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۵۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از آمادگی منطقه جهت سوخت‌رسانی مطلوب به هموطنان در فصل پاییز و زمستان خبر داد و گفت: سوخت مورد نیاز غرب استان مازندران تا پایان سال تامین و ذخیره سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل سرما و احتمال برودت شدید هوا، به مصرف کنندگان این اطمینان را می دهیم در ایام زمستان پیش‌رو از تمام ظرفیت ‌و پتانسیل موجود و امکانات حمل و نقل فرآورده‌های نفتی استفاده خواهد شد و سوخت رسانی به مردم با دقت و جدیت کامل در همه بخش ها انجام خواهد شد. 

امانی با بیان اینکه تلاش می شود همچون سنوات گذشته وضعیت مطلوب و اطمینان بخشی را برای مردم عزیز در بخش های مختلف مصرف فراهم کنیم، درباره صرفه‌جویی و بهینه سازی مصرف انرژی گفت: مصرف کنندگان عمده که سوخت مورد نیاز زمستان خود را ذخیره نکرده‌اند، باید از فرصت‌های باقی مانده تا رسیدن فصل سرما استفاده کنند و با ایجاد مخازن ذخیره سازی، سوخت خود را در زمستان امسال فراهم کنند.

مدیر منطقه چالوس مجددا خاطر نشان کرد: هیچ مشکلی در هیچ نقطه از غرب استان مازندران برای تامین فرآورده نفتی نداریم و همکاران سختکوش امسال نیز همچون سنوات گدشنه این مهم را به سرانجام خواهند رساند.

 

آمادگی منطقه چالوس جهت سوخترسانی مطلوب در زمستان

 

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید