جزییات خبر

دیدار مشاور فرهنگی وزیر نفت با مدیر و مسئولان منطقه بوشهر

(یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۵۶

مشاور فرهنگی وزیر نفت به اتفاق مسئول نظارت و بازرسی روحانیون وزارت نفت ضمن بازدید از انبار نفت شهید غریبی بوشهر با مدیر و مسئولان این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر، دکتر مجیدی ضمن دیدار با مدیر و اعضاء ستاد اقامه نماز منطقه، با کارکنان انبار نفت شهید محمدصادق غریبی و رانندگان نفتکش‌های جاده‌ پیما نیز دیدار و گفتگو کرد.
مجیدی در این دیدار با تأکید بر بهره‌مندی از آموزه‌های قرآنی و تأثیر اقامه نماز در تحقق سعادت فردی و اجتماعی، راهکارهای لازم را در راستای توسعه و تعالی امور فرهنگی به ویژه مسائل آموزشی ارائه داد و اقدامات لازم جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز و رشد مکارم اخلاقی در محیط اداری را لازم و ضروری دانست.
مشاور فرهنگی وزیر نفت با بیان اهمیت ویژه ارائه خدمات از سوی شرکت ملی پخش در حوزه صنعت نفت، در مورد تکریم و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف و مراجعان محترم، تکریم و قدردانی از کارکنان خدوم و ایجاد فضای با نشاط در محیط کاری و توجه خاص به خانواده و عدم غفلت از آن مطالبی را بیان کرد. 
در این نشست، مسئول نظارت و بازرسی روحانیون وزارت نفت نیز با حضور در سکوهای بارگیری و تخلیه نفتکش‌های جاده پیما، اسکله سوختگیری و واحدهای عملیاتی و تأسیسات نفتی، با تعدادی از کارکنان و رانندگان نفتکش‌ها به گفتگو نشست و از نزدیک با مشکلات و دغدغه‌های آنان آشنا شد و از زحمات همه کارکنان منطقه به دلیل عملکرد مطلوبشان تقدیر و تشکر کرد.
بحرانی بیان کرد: وزارت نفت به عنوان بزرگترین پیشران موتور اقتصادی کشور است و کارکنان شرکت ملی پخش ویترین تمام عیار اخلاق، رفتار و کردار و اندیشه‌های این وزارتخانه با مردم هستند.

مسعود نیک تاج، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر نیز توضیحات و اقدامات درحال انجام در منطقه را شرح داد و دقت و سرعت در انجام امور را از عمده مسائلی که کارکنان منطقه بوشهر در سرلوحه کار خود قرارداده‌اند، بیان کرد.

 

بازدید دکتر مجیدی 8

بازدید دکتر مجیدی 5

بازدید دکتر مجیدی 10

بازدید دکتر مجیدی 4

 

بازدید دکتر مجیدی 3

بازدید دکتر مجیدی 2

بازدید دکتر مجیدی 1

بازدید دکتر مجیدی 7
بازدید دکتر مجیدی 6
 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید