جزییات خبر

در شرکت ملی پخش منطقه کرمان محقق شد؛

برگزاری دوره آموزشی HSE برای متصدیان و کارکنان جایگاه‌های عرضه سوخت

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

شرکت ملی پخش منطقه کرمان به منظور ارتقاء سطح دانش و تجربیات متصدیان و کارکنان جایگاه‌ها، با همکاری اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اقدام به برگزاری دوره آموزشی اچ‌اس‌ایی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، دوره آموزشی و توجیهی اچ‌اس‌ایی با حضور امیرحسین عبدالله‌زاده رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست منطقه و کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سالن فنی و حرفه‌ای شهرستان کهنوج، برای بیش از 70 نفر از متصدیان جایگاه‌ها و فروشندگی‌های عرضه سوخت در شهرستان کهنوج برگزار شد.

بر اساس تفاهم‌نامه فی‌مابین وزارت نفت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کلیه‌ی مجاری عرضه به عنوان کارگاه‌های کوچک در نظر گرفته شده و متصدیان جایگاه‌ها مکلف هستند در اسرع وقت مسئول ایمنی، بهداشت و محیط زیست خود را معرفی، تا ضمن آموزش‌های لازم، فعالیت خود را در جایگاه آغاز کنند.

لازم به ذکر است که تاکنون جلسات آموزشی مشابهی در نواحی رفسنجان، بم و زرند با حضور بازرسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و مسئولان مجاری عرضه و فروشندگی‌ها ملزم به رعایت قوانین و مقررات ایمنی در محل کار خود شدند.

 

رسانه جدید
رسانه جدید

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید