جزییات خبر

برگزاری چهارمین گردهمایی روحانیون و دبیران ستاد اقامه نماز منطقه دو کشوری در اصفهان

(دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۰

چهارمین گردهمایی روحانیون و دبیران ستاد اقامه نماز منطقه دو کشوری با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و همچنین مشاور فرهنگی وزیر نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان، در حاشیه این گردهمایی، یک دوره آموزشی نیز به صورت کارگاهی به منظور دانش‌افزایی روحانیون و دبیران ستاد اقامه نماز برگزار شد که مدرس آن، اساتید برجسته ی قم بودند.

این گردهمائی در محل مرکز آموزش‌های تخصصی نفت اصفهان برگزار شد که علی علی‌محمدی، رابط فرهنگی و امور روحانیون منطقه 2 کشوری ضمن خیرمقدم به حضار، به بیان اهداف تشکیل این کارگاه و عناوین کلاس‌های صبح و بعدازظهر پرداخت.

سپس دکتر مجیدی مشاور فرهنگی وزیر نیز گزارشی از فعالیت‌های دفتر ارتباطات حوزوی و سر و سامان دادن به وضعیت ائمه جماعات صنعت نفت را ارائه داد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان یکی دیگر از سخنرانان این گردهمائی بود که پیرامون اهمیت و نقش روحانیون در تبلیغ و اشاعه فرهنگ دینی و مذهبی سخن گفت و برخی از مسائل پیش روی ائمه جماعات را بیان کرد.

دکتر مجید کافی اصفهانی از اساتید برجسته دانشگاه های قم و تهران نیز با ایراد سخنانی به بررسی آسیب‌های اجتماعی ایران معاصر پرداخت و پس از آن، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدعلی حسینی،  مسئول آموزش روحانیون نیز مطالبی را در حوزه کاری خود بیان کرد.

روش‌های بیان تفسیر قرآن در این گردهمائی توسط حجت الاسلام علی اکبر وحیدی ارائه شد و در پایان رابط فرهنگی منطقه دو کشوری نیز به جمع بندی مطالب پرداخت.

 
8
7
6
5
4
3
2
1
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید