جزییات خبر

حذف رمز بیش از 12 هزار کارت سوخت در استان کردستان

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۷

از ابتدای آبان ماه سال جاری تا پایان روز پنجم آذر، حذف رمز بیش از 12 هزار عدد کارت سوخت شهروندان استان در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیرمنطقه با بیان این مطلب گفت: در راستای تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، کارکنان این منطقه در نواحی نه‌گانه حذف رمز 12 هزار و 413  کارت سوخت را انجام دادند.

عبدالله گیتی منش با بیان اینکه چهار رقم سمت راست کد ملی فرد ثبت نامی به عنوان رمز پیش فرض کارت سوخت جدید انتخاب شده است، افزود: شهروندان جهت حذف رمز کارت خود باید کارت هوشمند سوخت، کارت ملی و کارت خودرو را نیز همراه خود داشته باشند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به تخصیص سهمیه برای خودروهای ناوگان حمل و نقل برون شهری و شارژ کارت سوخت آنان از ابتدای آذر به همراه سهمیه هفته آخر آبان ماه اشاره کرد و گفت: برای خودروهای بنزینی، ۸۶۵ لیتر و دوگانه‌سوز ۵۲۵ لیتر سهمیه سوخت اعمال شد تا طلب مابه التفاوت هفته آخر آبان ماه نیز لحاظ شود.

گیتی منش با اشاره به تغییر سهمیه تاکسی‌های دوگانه سوز شهری از 200 لیتر به 250 لیتر در ماه، از فعال بودن 52 جایگاه سی‌ان‌جی در استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به ظرفیت ایجاد شده در بخش سی‌ان‌جی، این شرکت آمادگی سوخت رسانی روزانه به 90 هزار دستگاه خودروی سی‌ان‌جی سوز را دارد، ضمن اینکه در حال حاضر روزانه 30 هزار دستگاه خودرو در این جایگاه‌ها، سوخت دریافت می کنند.

این مقام مسئول با اشاره به رشد 20 درصدی مصرف سی‌ان‌جی بعد از آغاز اجرای طرح مدیریت سوخت در استان، افزود: این جایگاه‌های فعال در سطح استان ظرفیت فروش روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی را دارند.

 

حذف رمز 4

حذف رمز 1

حذف رمز 3

حذف رمز 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید