جزییات خبر

مدیر منطقه قم خبر داد؛

پاسخگویی به بیش از 12هزار درخواست کارت هوشمند سوخت

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۰

مدیر شرکت ملی پخش منطقه قم از پاسخگویی به بیش از 12هزار درخواست کارت سوخت در طی ده روز بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در این منطقه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، مدیر منطقه با اعلام خبر فوق، گفت: از مهمترین موضوعات مورد مراجعه مردمی می‌توان به درخواست حذف رمز کارت هوشمند سوخت و پاسخگویی به سؤالات و ابهامات درباره کارت سوخت اشاره کرد.

محسن وزارتی افزود: با توجه به حجم بالای مراجعان به‌ویژه در اولین روزهای اجرای طرح و تک ناحیه بودن منطقه، تصمیم گرفته شد به‌ منظور حفظ شأن مراجعان و تکریم ارباب رجوع، فضا و امکانات مناسبی در نظر گرفته شود بنابر این تعداد باجه‌ها از یک باجه به 4 باجه و نیروهای درگیر در طرح نیز از 4 نفر به 17 نفر افزایش یافت.

وزارتی با بیان اینکه در دو قسمت (آقایان و بانوان) عملیات حذف رمز در استان انجام شد، اظهار کرد: با توجه به اندک نفرات سامانه هوشمند سوخت، کارکنان واحدهای حراست، روابط عمومی، ناحیه مرکزی و ... جهت پاسخگویی و حذف رمز، نیز به‌ همکاری گرفته شدند.

وی افزود: تعداد کل درخواست‌های موفق حذف رمز در ده روز اول اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت از تاریخ 24 آبان تا سوم آذرماه، تعداد 9047 نفر بوده در حالی که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 109 نفر بوده است.

همچنین تعداد کل درخواست‌های موفق (حذف رمز) از ابتدای سال 98 تا روز 23 آبان و قبل از اجرای طرح 11 هزار و 553 درخواست بوده است.

محسن وزارتی ادامه داد: حجم درخواست‌های این دوره ده روزه بعد از اجرای طرح حدودا با دوره 4 ماهه الزام استفاده از کارت سوخت، برابری کرده و متوسط درخواست‌های روزانه به بیش از 7 برابر نسبت به این دوره افزایش داشته است.

مدیر منطقه قم در پایان ضمن تشکر از کارکنان درگیر در اجرای موفق طرح مدیریت مصرف سوخت اظهار داشت: با وجود حجم بی‌سابقه مراجعان به شرکت، تمام سعی و تلاش مسئولان و کارکنان منطقه حفظ کرامت انسانی و خدمت‌دهی در کمترین زمان و به‌ بهترین وجه ممکن بوده است که با حول و قوه الهی و تلاش بی‌نظیر کارکنان این مجموعه تاکنون محقق شده و ان شاءالله ادامه خواهد یافت.

 

حذف 9

     حذف

   حذف 6

  

حذف 15

 حذف 14

 

 حذف 10


 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید