جزییات خبر

اقدامات لازم جهت اجرای بهتر طرح مدیریت مصرف سوخت در منطقه هرمزگان انجام شد

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۴

با اعلام تغییر نرخ سراسری بنزین، شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان اقداماتی چون تشکیل گروه‌های بازرسی و نظارتی در راستای اجرای بهتر این مصوبه و مدیریت مصرف سوخت در این منطقه انجام داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، مدیر منطقه گفت: بلافاصله پس از دریافت اطلاعیه‌های ستاد شرکت ملی پخش، تیم مدیریت بحران منطقه با حضور رؤسای واحدهای مرتبط، تشکیل و همه‌ی همکاران در گروه‌های مختلف برای اعزام به جایگاه‌ها برای نظارت و بازرسی، سازماندهی شدند.

احمدی کمرپشتی ادامه داد: کمیته بحران تا ده روز بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت نیز به صورت آماده باش وضعیت کلیه جایگاه‌ها را از نظر موجودی خرید و ارسال فرآورده رصد کرده تا بدون هیچگونه مشکلی سوخت مورد نیاز شهروندان تأمین شود. همچنین معاونت‌های مختلف با حضور در جلسات استانی به صورت لحظه‌ای مقامات استانی را در جریان قرار دادند.

وی با تأکید بر اینکه واحد تأمین و توزیع و انبار نفت شهید رجایی به صورت ویژه آمادگی کامل برای تأمین فرآورده مورد در مجاری عرضه را دارند؛ بیان کرد: شرکت ملی پخش منطقه هرمزگان در طی 72 ساعت با برگزاری 6 جلسه در ستاد منطقه و انبار نفت و ناحیه مرکزی شرایط جدید را تحت کنترل داشت.

گفتنی است مدیر منطقه هرمزگان در دو نوبت با حضور در برنامه زنده تلویزیونی اطلاعات لازم را به شهروندان ارائه داد و رئیس روابط عمومی نیز جهت اطلاع‌رسانی بیشتر در سه نوبت با بخش‌های مختلف رادیو خلیج فارس، گفتگو داشت.


تشکیل گروه های نظارتی و مدیریتی همزمان با تغییر نرخ بنزین  7
تشکیل گروه های نظارتی و مدیریتی همزمان با تغییر نرخ بنزین  5
تشکیل گروه های نظارتی و مدیریتی همزمان با تغییر نرخ بنزین  4
تشکیل گروه های نظارتی و مدیریتی همزمان با تغییر نرخ بنزین  1

 

تشکیل گروه های نظارتی و مدیریتی همزمان با تغییر نرخ بنزین  3

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید