جزییات خبر

بازیابی رمز 6 هزار کارت هوشمند سوخت در منطقه میاندوآب

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از بازیابی رمز شش هزار کارت هوشمند سوخت از ابتدای طرح مدیریت مصرف سوخت در هشت ناحیه تحت پوشش این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب، داود فعال پور با بیان این خبر افزود: این تعداد کارت از ابتدای اجرای طرح و با توجه به ضرورت استفاده از کارت هوشمند سوخت توسط مالکان خودروهای شخصی در سطح نواحی تابعه هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی رمز گشایی و تحویل صاحبان خودروها شده است.

وی از ارائه خدمات کامل کارکنان و فعال بودن دستگاه‌های حذف رمز در سطح نواحی تابعه خبر داد و گفت: شهروندانی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند، می‌توانند به نواحی مربوطه (میاندوآب، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، بوکان، تکاب وشاهیندژ) مراجعه و با در دست داشتن مدارک خودرو (اصل کارت ماشین،کارت ملی مالک خودرو و کارت سوخت) در مدت زمان کوتاه نسبت به حذف رمز خود اقدام کنند.

مدیر منطقه میاندوآب ادامه داد: مالکان خودروهایی که تاکنون برای دریافت کارت سوخت اقدام نکرده‌اند، می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، کارت ماشین و برگ سبز خودرو به دفاتر پلیس +10 مراجعه و در خواست صدور کارت سوخت جدید کنند.

فعال پور با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح منطقه یادآوری کرد: رمز کارت سوخت‌های صادره چهار رقم کد ملی فرد متقاضی است و در صورت وجود هرگونه مشکل و خطا در کارت،
می توانند برای رفع آن به یکی از نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی که نزدیک محل سکونت است، مراجعه کنند.

 

بازگشایی  رمز کارت

بازگشایی  رمز کارت1

بازگشایی  رمز کارت2

بازگشایی  رمز کارت3

بازگشایی  رمز کارت4

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید