جزییات خبر

پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت محقق شد؛

رشد 7 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه سبزوار

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۱

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار از افزایش مصرف سی‌ان‌جی در سطح منطقه بعد از اجرای مدیریت مصرف سوخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار، پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، مراجعه مالکان خودروهای سواری برای استفاده از گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) بیشتر شده است.

رضا نیک نظر معاون منطقه با اشاره به فعالیت جایگاه‌های سی‌ان‌جی درشهرستان‌های سبزوار، داورزن، جوین، جغتای، بردسکن و خوشاب، اظهار کرد: در حال حاضر 68 دیسپنسر با مجموع 136 نازل در سطح منطقه به صورت 24 ساعته فعالیت دارند که روزانه بیش از 200 هزار متر مکعب گاز توزیع می شود.

وی با بیان اینکه مصرف روزانه این میزان سی‌ان‌جی موجب صرفه جوئی در همین مقدار بنزین می شود، اظهار کرد: با توجه به افزایش متقاضیان گاز طبیعی نسبت به گذشته و نظر به فعالیت مستمر جایگاه‌ها، زمان سوختگیری خودروها در این جایگاه‌ها کمتر از پنج دقیقه است.

این مقام مسئول با توجه به تفاوت قیمت گاز طبیعی نسبت به بنزین اعلام کرد: استفاده از گاز طبیعی علاوه بر کاهش هزینه برای مالکان خودروها، باعث کاهش آلاینده‌های جوی و محیطی نیز خواهد شد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید