جزییات خبر

30 درصد نفتگاز عرضه شده در استان اردبیل یورو 4 است

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با بیان این خبر که از اول سال جاری تا پایان آبان ماه، نزدیک به 72 میلیون و 600 هزار لیتر نفتگاز یورو4 در استان توزیع شده است، افزود: 30 درصد نفتگاز عرضه شده یورو4 است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی گفت: این منطقه دارای 43 جایگاه عرضه نفتگاز است که از این تعداد 17 باب در نواحی تابعه (مرکزی، خلخال، مشگین شهر، پارس‌آباد، گرمی و بیله سوار) وظیفه توزیع نفتگاز یورو4 را بر عهده دارند.

مدنی با تاکید بر اینکه بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو آلودگی کمتری برای محیط زیست دارد، بیان کرد: به طور متوسط روزانه 300 هزار لیتر نفتگاز یورو4 در استان توزیع می شود، ضمن اینکه در صدد جذب سهمیه بیشتر برای توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان هستیم.

وی ادامه داد: این مقدار نفتگاز یورو توسط دو هزار و 500 دستگاه نفتکش طی این مدت (هشت ماه) به جایگاه‌های منطقه ارسال شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل ضمن تقدیر از تلاش کارکنان منطقه در جهت خدمت‌رسانی مفید و موثر به هم‌استانی‌های عزیز بیان کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست، کارشناسان کنترل کیفیت، مهندسی فرآورده و خدمات مهندسی منطقه هر هفته حداقل یکبار 71 جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز استان را از نظر کیفی و کمی کنترل می‌کنند.

 

مدیر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید