جزییات خبر

آمادگی کامل منطقه کردستان برای مقابله با موج دوم شیوع کرونا

(سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۵۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از آمادگی کامل این منطقه برای مقابله با آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی‌منش حفظ و صیانت از سلامت کارکنان و همچنین ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و در مدار بودن عملیات شرکت را بسیار حائز اهمیت دانست و اقدامات منطقه در جهت پیشگیری از انتشار و ابتلا به ویروس کرونا را شرح داد.

گیتی‌منش که با صداو سیمای استان سخن می گفت در تشریح اقدامات به عمل آمده به منظور پیشگیری و مقابله‌ با ویروس کرونا گفت: به منظور افزایش سطح مراقبت‌های فردی در فضای اداری و عملیاتی روزانه نسبت به سنجش میزان تب و دمای بدن همکاران و ارباب رجوع هنگام ورود اقدام می شود.

وی همچنین به انجام طرح غربالگری جهت اندازه‌گیری میزان اکسیژن خون افراد و میزان درگیری ریوی آنان اشاره کرد و افزود: سمپاشی و گندزادیی روزانه ساختمان‌های اداری و عملیاتی شرکت، تهیه و توزیع ماسک، دستکش لاتکس و مواد ضدعفونی‌کننده در دستور کار قرار دارد.

گیتی منش به تردد ناوگان حمل ونقل فرآورده‌های نفتی منطقه در سطح مجاری عرضه و مناطق همجوار اشاره و اظهار کرد: ضد عفونی و گندزدایی روزانه نفتکش‌های جاده‌پیما، محدود کردن ارتباط نفرات با رانندگان نفتکش، جلوگیری از پیاده شدن رانندگان نفتکش در محوطه تخلیه و بارگیری از جمله این اقدامات است.

وی از برگزاری 12 جلسه پدافند زیستی در خصوص پیشگیری از شیوع این ویروس در سطح شرکت خبر داد و افزود: بازدیدهای مستمر و غیر مترقبه بازرسان شرکت از جایگاه‌های عرضه سوخت در خصوص عملیاتی شدن پروتکل‌های بهداشتی برای حفاظت از کارکنان مجاری عرضه و مراجعان و همچنین التزام استفاده از لوازم حفاظتی از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی از دیگر اقدامات است.

 

صداوسیما کرونا

اقدامات موج دوم کرونا   2

اقدامات موج دوم کرونا   1

اقدامات موج دوم کرونا   3

اقدامات موج دوم کرونا   5

اقدامات موج دوم کرونا   8

اقدامات موج دوم کرونا   7

اقدامات موج دوم کرونا2 1

اقدامات موج دوم کرونا2 2

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید