جزییات خبر

امضاء تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی پخش منطقه گلستان با جهاد دانشگاهی

(دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۲

مدیر شرکت ملی پخش منطقه گلستان از امضا تفاهم‌نامه همکاری بین این شرکت با جهاد دانشگاهی این استان به منظور اجرای طرح‌های پژوهشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان، عیسی افتخاری ضمن اعلام این خبر گفت: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از توانایی‌های علمی، پژوهشی، فناوری و آموزشی با هدف تقویت و توسعه همکاری فی مابین، دسترسی و بکارگیری دانش و فناوری روز در اجرای طرح‌های پژوهشی بر اساس موضوعات مرتبط با نیازهای متقابل منعقد شده است.

وی با تأکید بر اینکه مراکز علمی می‌بایست در راستای پویایی سیستم با مراجعه به دستگاه‌های اجرایی جهت تأمین نیازهای پژوهشی اقدام نمایند افزود: جریان‌سازی در دستگاه‌های اجرایی و همچنین جمع‌های استانی از طریق ایجاد شبکه‌های فکری میان مراکز علمی و دانشگاه‌ها از اولویت‌های پژوهشی در حال پیگیری است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان ابراز امیدواری کرد این تفاهم‌نامه در مسیر اجرایی خود نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد.

تاکنون 25 تفاهم‌نامه فی مابین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان با مراکز علمی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی به امضا رسیده است.

 

تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی 2

تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی 1

تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی 3

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید